Logo

Fbt himaxx 60

Број на оглас: 2416074 | Објавен на: 23.03.2017, 10:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.700 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam 4 komada Fbt himaxx 60 vo super sostojba so futroli kako novi! moze zamena so slejv dynacord pm2600 ili xa2600

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 lindi