Logo

Opel zafira 1.6

Број на оглас: 2416117 | Објавен на: 24.04.2017, 22:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Цена: 1.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba vredi da se vidi

 Кратово

Прати Е-Маил

 Branislav

Потврден огласувач