Logo

Audi A6 2.5 tdi

Број на оглас: 2416123 | Објавен на: 09.10.2017, 20:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


Audito e vo odlicna sostojba 2.5 tdi karavan 18ki bandasi so dobri gumi

 Кратово

Прати Е-Маил

 Branislav

Потврден огласувач