Logo

Prodavam Toyota corolla

Број на оглас: 2416128 | Објавен на: 25.03.2017, 11:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Corolla

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 6.650 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Toyota Corolla 1.4d, 90ks, vo top sostojba,komplet opremena,so novi gumi,kupena vo Makedonija ,neuvezuvana, registrirana do juni 2017 god.Informacii na telefon 071236802

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 tomdod@hotmail.com

Потврден огласувач