Logo

honda cbr

Број на оглас: 2416226 | Објавен на: 24.03.2017, 20:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Спортски

Година: 2008

Модел: cbr

Километри: 35000

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


se prodava HONDA CBR 600RR reg do 12mesec novi gumi napraven servis na ulje i filter za vozduh za povekje informacii na 078-220-683

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 dragan