Logo

radiatori

Број на оглас: 2416255 | Објавен на: 19.03.2017, 17:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3 € Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Вид на оглас: Се продава


Imam poveke od 300 rebra od radiatori za parno uredi vo upotrebliva i rabotna sostojba. Ako se zemat site komplet moze i po povolna cena.

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Besnik