Logo

IMT 539-FERGUSON

Број на оглас: 2417401 | Објавен на: 26.03.2018, 18:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.400 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM TRAKTOR 539 91 GOD. VO SUPER SOSTOJBA

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач