Logo

Екстерен DVD читач(режач) SAMSUNG SE-S184

Број на оглас: 2417407 | Објавен на: 04.05.2019, 09:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Вид на оглас: Се продава


Екстерен ДВД читач(режач),за професионална работа,неупотребуван

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Дарко

Потврден огласувач