Logo

Klupa za stomacni \\\ Runners Fitness ///

Број на оглас: 2417493 | Објавен на: 26.01.2019, 09:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Абдомен за стомачни мускули

Вид на оглас: Се продава


Справа кој што секој еден сака да ја поседува дома лесно скоплива и пренослива клупа за стомачни мускули.
Сакате да дојдете брзо и едноставно до совршени стомачни мускули во домашни услови, а не знаете како? Решението го имаме ние а тоа е клупата за стомачни мускули.
Самата конструкција на справата овозможува да се чуствувате удобно додека го обликувате вашето совршено тело. Со секојдневна употреба на совршената справа ќе ги осетите резултатите кој што доаѓаат за краток временски период.
Клупа кој што е наменета за секој дел од вашите стомачни мускули со самата клупа може да ги зацврстите како горните мускули така и страничните мускули од Вашето тело но не изостануваат и долните мусколи кој што го даваат целосниот изглед на Вашето тело.


Dostava niz cela makedonija ! ! !

www.runners.mk

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Runners MK

Потврден огласувач