Logo

kenwood mp3/aux 4x50

Број на оглас: 2417640 | Објавен на: 16.03.2017, 18:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.700 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


radioto e socuvano i se funkcionira

 Валандово

Прати Е-Маил

 dzole

Потврден огласувач