Logo

KUPUVAM SUMI VO BEROVO I VINICA

Број на оглас: 2417712 | Објавен на: 01.04.2017, 12:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се бара


KUPUVAM SUMI I PASISTA VO BEROVO I VINICA

KONTAKT : 071 449 247

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Viktor