Logo

KUPUVAM SUMI VO VINICA

Број на оглас: 2417717 | Објавен на: 01.04.2017, 12:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се бара


KUPUVAM SUMI I PASISTA VO VINICA

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Viktor