Logo

Ford Mondeo 2.2 TDCi Platinum

Број на оглас: 2418011 | Објавен на: 20.03.2017, 20:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Mondeo 2.2 TDCi Platinum
Произведена 2005 год.7ми месец
Поминати 202.450 км
155 Коњски сили (114 kw )
Регистрирана и + зелен картон
Максимално ниво на опрема FULL OPREMA
ABS +ESP
Airbag X 8
Bluetooth - поврзување со секој телефон
Cruise Control/Navi so CD
Radio Blaupunkt CD/MP3
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Автоматско подесување на седишта
Електрика на Ретровизори
Електрични Прозори
Климатроник
Кожен салон Full leather
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Централна Брава
2 x Оригинални клуча Ford
Акумулатор Ford
Алуминиумски бандажи 17"
4 x нови летни гуми
4 х зимски гуми
1 х резервно тркало
Еуро кука
(+ гратис комплет ситна галантерија:
ПП Апарат,трокот,клуч,дизелица,каиши)

Возилото е максимално сочувано и перфектно најредовно одржувано.Мотор-стакло,каросерија-стакло,ентериер-стакло.Ве молам без замени.Потрошувачка 5.7л/100км.Возилото може да се проба,види и провери во било кој сервис.Ве молам без замени.

Контакт:070-214-115 Мите

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 koka