Logo

VW T2 Prodavam 2 kombina vw t 2 volkswagen transporter t1

Број на оглас: 2418041 | Објавен на: 10.07.2017, 09:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: T2

Година: 1980

Гориво: Бензин

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA ORGINALNO ZADNO SEDISHTE ZA VW T2
MNOGU POVOLNO
Pishete sms ili dadete signal jas ke vi se javam
004740073722

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 mile

Потврден огласувач