Logo

Mercedes a200cdi 2005god avangard,moze zamena..

Број на оглас: 2418159 | Објавен на: 27.03.2017, 18:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 200

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 4.950 € 5.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes a200cdi
God 2005
Avangard
Donesen od svajcarija
Registriran na mk tablici
Full oprema
Klima
Abs
Servo
Airbag
Centrallna
Bord xomputer
Al felni
Novi gumi
Moze zamena

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 idrizi