Logo

JEEP GRAND CHEROKEE 3.1

Број на оглас: 2418218 | Објавен на: 21.03.2017, 07:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Grand Cherokee

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Цена: По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


perfekten moze zamena za q7 ili porshe dzip na bg tabli ( samo na lice so bugarski dokument ) samo seriozni kupuvaci.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Ratko.