Logo

Peugeot Partner 1.9 HDI

Број на оглас: 2418226 | Објавен на: 20.03.2017, 20:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: Partner

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot Partner 2.0 HDI
Моќност: 90 коњски сили
Произведен 2001
Oпрема:
Клима
Електрика на прозорци
Централно заклучување
Серво
Airbag x 2
Возилото има и фабричка кука за приколка
Патничко-Товарно

Возилото е екстра во целосна исправна состојба без забелешки.Може да се види и проба во секое време.Цена по договор.
Контакт:070-214-115 Mите

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 koka