Logo

Ford Escort 1.6 90 ks

Број на оглас: 2418623 | Објавен на: 26.03.2017, 13:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Escort 1.6 90 ks, 1996 godina zetec masina.
Ima problem so palenjeto..nejke da zapali inaku masinata e vo red, poseduva klima, servo,abs, elektronika na predni dzamovi i dr..za poveke informacii javete se..

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Darko