Logo

iPad Air 2, 64GB

Број на оглас: 2418628 | Објавен на: 21.09.2017, 09:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Големина на екранот: 10" инчи

Цена: 299 €

Категорија: Компјутери / Таблети и PDA Организатори

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam iPad Air 2, 64GB. kako nov. Vo ISTYLE e 500 eu
http://www.istyle.eu/mk/ipad-air-2.html?color=802&model=1102
Inf. 071206543 Trajce

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач