Logo

HAMACHI MOTORS КАВАДАРЦИ

Број на оглас: 2418797 | Објавен на: 12.09.2019, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Останати марки

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2019

Модел: HAMACHI MOTORS

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


HAMACHI MOTORS со 2 годишна гаранција и достава до дома. Кредитирање до 72 месеци со и без учество...

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  AUTO X (претпријатие)

Потврден огласувач