Logo

Golf VI 2.0 tdi na bg tabli 2010 god

Број на оглас: 2418914 | Објавен на: 22.03.2017, 23:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Цена: 6.700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Itno samo za kes 077 50 12 12 na voj broj

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 pero