Logo

GOLF 2 1.9 D STAKLO REGISTIRAN Moze - Zamena

Број на оглас: 2419237 | Објавен на: 26.03.2017, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1990

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 1.150 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Golfot e ekstra sostojba ima masina od golf 3 1.9 D bez nikakvi problemi registirana do 31 MAJ napraven za svoja dusa dobro socuvan moze da se proba i vidi vo sekoe vreme moze i zamena dajte ponuda ... poveke informacii 077 990 919 !!! T U F I !!! za kesss 1150

 Валандово

Прати Е-Маил

 Genee