Logo

Се продава телевизор - color!

Број на оглас: 2419265 | Објавен на: 12.02.2018, 11:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останато

Производ: CRT - Класични

Големина: 81 cm (32 inch)

Цена: 800 МКД
1.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Тв е во исправна состојба!

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач