Logo

Се продава гардероб со огледало и закачалки!

Број на оглас: 2419278 | Објавен на: 01.06.2018, 11:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава гардероб - витрина!

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач