Logo

Renault laguna

Број на оглас: 2419479 | Објавен на: 27.03.2017, 11:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1.9 dci 120 ks 6 brzini napraven golem servis registrirana do 01.12.2017god.so zelen karton

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 МОМЧИЛО