Logo

motor za mesalica,mesalka beton

Број на оглас: 2419573 | Објавен на: 20.11.2017, 19:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


motorot e tomos benzinec so roduktor,original za mesalica za beton,vo odlicna sostojba teel 071 713 346

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 imt

Потврден огласувач