Logo

Renault Scenic 2.0 16V Avtomatik

Број на оглас: 2419649 | Објавен на: 24.03.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2004

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Renault Scenic 2.0 16V Avtomatik, 135 кс, 2004 година. Од опрема поседува
8 воздушни перничиња, ABS, ESP, радио со команди на волан, греачи на седишта (2), сензори за светло, сензори за дожд, паркинг сензори, авоматика на прозори 4 (еден не работи), автоматика на ретровизори, климатроник.
2 нови зимски гуми.
Атестиран плински уред
Направен голем сервис пред 12,000 км. (ребраст каиш, водна пумпа, затегачи).
Мал сервис пред 1,500 км. (масло на мотор, масло на мењач и сите филтри)
Регистрирана до Март 2018

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Orce