Logo

HONDA DIO

Број на оглас: 2419657 | Објавен на: 25.03.2017, 02:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 € Цената не е фиксна 250 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


se prodava honda dio ispravna pali vozi za poveke informaci naa 077-983-889

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 kire