Logo

Skuter JONWAY skoro nov

Број на оглас: 2419691 | Објавен на: 24.04.2017, 10:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2008

Модел: JONWAY

Километри: 5000

Цена: 430 € 450 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Скутерот е во екстра состојба многу сочуван внимателно возен односно многу малку возен се гледа и од километразата и многу добро работи. 150 кубика. Со еден збор речиси нов скутер. Телефон за контакт исклучиво на 071 501 031.
МОЖНОСТА ЗА ДА СИ КИЛ ОВА ЛЕТО - Е ТВОЈА!! Со многу убав Скутерррр...
Јави се на: 071 501 031.............071 501 031

 Кратово

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач