Logo

ПРОСО, PROSO

Број на оглас: 2419814 | Објавен на: 16.05.2017, 12:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се продава


prodavam proso na malo (sezona 2016)
izveano i procisteno
cena 60 den -1kg

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач