Logo

S7 rose gold kako nov

Број на оглас: 2420018 | Објавен на: 09.05.2017, 17:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S7

Цена: 400 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e kako nov

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 nasi

Потврден огласувач