Logo

Prodavam trosed

Број на оглас: 2420312 | Објавен на: 09.03.2017, 14:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam trosed na pushtenje se pravi kako spalna. Kupen e 20000 kljadi ama go prodavam 7000 poshto nemam kaj da go chuvam

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Dajana