Logo

Trosed,dvosed i taburetka

Број на оглас: 2420515 | Објавен на: 14.04.2017, 16:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni koristeni trosed,dvosed i taburetka.Trosedot i dvosedot se so mehanizam za pustanje

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач