Logo

Se prodava vikendica vo selo Crsko

Број на оглас: 2420603 | Објавен на: 28.03.2017, 12:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 58 m²

Број на соби: 2

Греење: Дрва

Наместена: Да

Цена: 3.200 €

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Vikendicata e od ponova gradba so golemo dvorno mesto se naoga blisku do seloto Cer

 Кичево

Прати Е-Маил

 ake