Logo

Prodavam prikolka za traktor

Број на оглас: 2420739 | Објавен на: 17.05.2018, 03:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Vo dobra sostojba so kipirianje na sekoja strana (sllovenska)za povece info javete se na brojot 070 451 279

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Golf

Потврден огласувач