Logo

Plakar-Pretsobje

Број на оглас: 2420855 | Објавен на: 23.03.2017, 22:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД 1.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava poloven plakar-pretsobje 98-44-200 cm

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач