Logo

Traktor Fiat 75

Број на оглас: 2420879 | Објавен на: 12.01.2018, 16:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mnogu dobar.Moze zamena

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Vlatko