Logo

RAM 4GB DDR3 SAMSUNG [za laptop]

Број на оглас: 2421078 | Објавен на: 22.03.2017, 18:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД 1.100 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


Samsung 4GB (2Rx8) PC3-10600S-09-11-F3 M471B5273DH0-CH9
SODIMM 204-pin

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Aleksandar