Logo

SE IZDAVA VILA TACUNSKI -BEROVO

Број на оглас: 2421149 | Објавен на: 03.05.2017, 14:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


СЕ ИЗДАВА ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
Вкупно легла: 8

Капацитет: 4 соби (брачни кревети)

Локацина: (Туристичка Населба "Абланица") од Берово 2 km; од Беровско езеро 2 km

Погодност: (Погодно за одмор)

Вид на капацитетот: (Апартмант)

Тип на сместување: (Самостојна исхрана)

Греење: (Панели на струја)

Бања: (Секоја соба има сопстевена бања)

Wc. (Секоја соба има посебно WC)

Телевизор: ( Секоја соба има телевизор)

Кабловска Тв: ( Секоја соба има кабловска)

Интернет: ( безжичен WiFi )
Facebook страна:
facebook.com/VilaTacunskiBerovo

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Vanco