Logo

PRODAVAM AUDI A4 1.9 TDI OD 2002 GODINA

Број на оглас: 2421226 | Објавен на: 22.03.2017, 13:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A4 1.9 TDI 131 KS
2002 GODINA
REGISTRIRANO DO 11/2017
NOVI 4 GUMI
NOV AKUMULATOR
SONCEV KROV
ATEST FOLIJA
SO OZVUCUVANJE
Tel za kontakt 076 493 336

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 PUNTO

Потврден огласувач