Logo

letni gumi nexen 165/70 R13

Број на оглас: 2421415 | Објавен на: 21.03.2017, 12:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se kako novi pominato samo 3000km god. Na proizvotstvo 04/15
Podetalno info na tel.
071/233-692
071/233-692
071/233-692

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 robert