Logo

MAN 8.180 /

Број на оглас: 2421483 | Објавен на: 24.07.2019, 10:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Камионот е во одлична состојба, штотуку увезен од Германија. Царинет до регистрација.

Година на производство 2007

TELEFON 070218036

Цена по договор

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Zoki

Потврден огласувач