Logo

KAMERA KAISER BAAS X100

Број на оглас: 2421561 | Објавен на: 10.03.2017, 12:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Canon

Вид на оглас: Се продава


Prodavam kamera so eden drzac i privrzok
Tel.070 690 817

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Авто делови СТОЛЕ

Потврден огласувач