Logo

Slep sluzba 24/7 Pomos na pat

Број на оглас: 2421867 | Објавен на: 21.04.2017, 12:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вид на оглас: Се продава


Slep sluzba pomos na pat 7/24 najpovolni ceni,
Prevoz niz cela Makedonija
Za poveke info:

TEL: 078 44 84 33

Огласи од: Noelias Auto Plac Resen

Noelias Auto Plac Resen

korculanska br. 60 Resen
Ресен

Станете Премиум член

 Noelias Auto Plac Resen

Потврден огласувач