Logo

Lenovo Vibe C

Број на оглас: 2421900 | Објавен на: 21.06.2017, 22:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lenovo

Модел: Vibe C

Боја: Black

Интерна меморија: 8 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 4.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Lenovo Vibe C.Nov, neotvoren neupotreben.Kupen vo Vip.Cena 4500 denara.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач