Logo

Mercedes B200

Број на оглас: 2421907 | Објавен на: 26.04.2017, 12:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: B 200

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 6.800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedes B class 200 so 195.000 km pominati.enterier polovicno koza. 140 hp
Cenata e za kes.za zamena 7500

Огласи од: Adri Auto

Adri Auto

Бутел, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 aaaa

Потврден огласувач