Logo

masina za kroenje zelena ograda

Број на оглас: 2421910 | Објавен на: 24.03.2017, 09:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 35 € Цената е фиксна 2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


masinata e donesena od ch. ie vo ispravna sostojba kroi od sekakov agol se podesuva cena 2.000 denara

 Струмица    Општина: Василево

Прати Е-Маил

 Јорданчо Јованов

Потврден огласувач