Logo

Renault Scenic 1.9 disel klima extra

Број на оглас: 2421969 | Објавен на: 27.03.2017, 18:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 2.490 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Realni kilometri 230.000
2001
1.9 dci
Klimatronik
Centralno
Novi gumi na 100%
Registrirano so z.karta
Servisirano
Top sostojba

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Маријан

Потврден огласувач