Logo

PRISLUSKUVAC NA SIM TEHNOLOGIJA

Број на оглас: 2421986 | Објавен на: 27.11.2018, 00:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.799 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Вид на оглас: Се продава


Професионален прислушкувач на SIM технологија !!

-Работи со картичка од бил кој мобилен оператор!
-Во прислушкувачот се става SIM картичка ( број за мобилен телефон )
-Вие го вртите бројот кој што ги имате ставено во прислушкувачот и тој автоматски се активира и слушате )
-Може да слушате од било кое место без разлика дали е во странство или Македонија, дометот е неограничен затоа што работи на принцип на мобилна мрежа.
-Во уредот има 3 микрофона кој што слушаат и најмал шум, дометот на микрофоните е до 20 метри.
-Моделот има можност за звучни подесувања, се активира на најмал шум. Пратете порака на бројот 1111 и тој ќе ве извести
и автоматски ќе ви звони доколку има шум во просторијата !
-Можност за 3 дневно снимање откако ќе се наполни ! Доколку сакате уредчето да биде во мирување прќате порака со содржина 0000. Доколку сакате повторно да го активирате праќате порака 1111 на сим картичката што е во уредчето.
Контакт телефон: 070-288-106
Праќам по карго низ цела Mакедонија !

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 X

Потврден огласувач