Logo

Generic 125cc Mose zamena za kola

Број на оглас: 2422111 | Објавен на: 29.03.2017, 22:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2007

Модел: Generic

Километри: 10000

Цена: 350 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Motorot e pali vozi nova guma zadna
Nof kajs novi ventili 4t e 125cc
Nof akumulator nof
Lamela nova toa se e smeneto pocetokot na septembri
Mose zamena za kola
078 249 309 barajte na voj broj mos

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 alkatel

Потврден огласувач